Ciekawe pomysły na trawniki w Krakowie

 

Podejście do trawników w Krakowie ( link ) pokazuje jak ogromne zmiany zachodzą w świecie nowoczesnego ogrodnictwa. Coraz mniej klientów ze stolicy zadowala się zwykłą zielenią, stawiając przed firmami ogrodniczymi naprawdę spore wyzwanie.

 

Zadbanym trawnik w Krakowie i dom.122177778(43)
Zadbanym trawnik w Krakowie.

 

Na dodatek, szybkie tempo życia nie pozwala wielu z nas na spędzanie całego weekendu na pielęgnacji ogródka, dlatego liczymy na mało wymagające, lecz jednocześnie bardzo efektowne trawniki. Kraków lubi eksperymenty w każdej dziedzinie, docenia jednocześnie klasyczne rozwiązania. Obecnie te dwa trendy można połączyć i stworzyć ofertę idealną.

 

122177778(33)Wielu mieszkańców Krakowa nadal decyduje się na tradycyjne wysiewane trawniki, które wymagają sporo czasu i cierpliwości zanim będziemy mogli cieszyć się zadbanym ogródkiem. Niektórzy z nas naprawdę lubią prace związane z pielęgnacją trawy, grządek i rabatek, sprawia im to ogromną przyjemność i pozwala odprężyć się po stresującym tygodniu w pracy. Zdecydowana większość marzy jednak o pięknym trawniku bez ogromnych nakładów pracy. To właśnie z myślą o takich osobach powstała trawa z rolki, którą można szybko położyć w prawie każdych warunkach i od razu cieszyć się soczyście zielonym, mało wymagającym i bardzo zadbanym trawnikiem w Krakowie. Każdy może mieć piękny ogród!