Dodatkowy zysk dla firm zajmującym się projektowaniem hal

Gdy mówimy o rynku projektowania i konstrukcji hal stalowych to obok http://halbud.com.pl znajduje się wiele innych firm, które są wyspecjalizowane w różnych usługa. Jedne firmy oferują projektowanie hal, inne ich konstruowanie, a inne kompleksowe usługi. Ten artykuł jest przeznaczony dla właścicieli firm, którzy zajmują się jedną z tych rodzajów usług, a najbardziej na tym skorzystają firmy, których głównym obszarem działalności jest projektowanie hal.

Pokażę Ci tutaj prosty sposób na dodatkowy zysk, a jest nim podpisanie umów partnerskich z innymi firmami, które zajmują się różnymi usługami.

Oto przykłady:

Rodzaj usług Prowizja dla Ciebie za poleconego klienta W skali miesiąca
Kancelaria prawna pomagająca we wszystkich formalnościach 100 zł Kilkaset złotych
Firma zajmująca się realizacją projektów 1000 zł Kilka tysięcy
Firma zajmująca się realizacją projektów 1% od zysków Kilka tysięcy

To tylko dwa przykłady firm. Jeżeli zajmujesz się projektowaniem hal dla klientów, to zawsze możesz spytać o to czego potrzebują w przyszłości i dzięki temu zlokalizujesz inne rodzaje usług, które możesz im zaproponować. Nawet jeżeli nie będzie to twoje główne źródło dochodu, to dzięki temu, że projektowanie hal jest zwykle pierwszym krokiem wykonywanym przez przedsiębiorców, Ty będziesz mógł zarobić dodatkowe pieniądze tylko za to, że pomożesz swoim klientom znaleźć firmy oferujące dobre usługi.