Dotacje unijne i sposoby na ich pozyskanie w mieście Kraków

 

Jakby na to nie patrzeć, każda firma marzy o rozwoju, a dotacje unijne, jakie potrafi wspomóc zorganizować http://pgconsulting.eu/dotacje-unijne-strefa-szkolen-z-dotacja to jeden z elementów, które wyjątkowo warto wziąć pod uwagę. Poszukiwanie sposobu na pozyskanie dotacji nie musi być trudne, jeżeli mamy wsparcie specjalistów – czy to w mieście Kraków czy każdym innym. Dotacje unijne są szansą na skupienie się na określonych działaniach, doinwestowaniu projektów biznesowych jakie od dawna chodzą nam po głowie oraz szansą na realny sukces i zarobki. Kraków czy inne miasta są pełne możliwości jakie dają dotacje unijne dlatego warto z nich skorzystać.

 

 

Opcje szkoleniowe – dotacje unijne

Ceny w mieście Kraków

Weekendowe szkolenie „Jak założyć własny żłobek? Krok po kroku” (20h) – 370zł netto (455,10zł brutto)
Jednodniowe szkolenie z zakresu pozyskiwania funduszy unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 (8h dydaktycznych) – 200zł netto (246zł brutto)
Weekendowe szkolenie z zakresu pracy z Systemem Obsługi Wniosków Aplikacyjnych PO WER (SOWA) (12h dydaktycznych) – 290zł netto (356,70zł brutto)
Weekendowe szkolenie z zakresu pracy z Generatorem Wniosków Aplikacyjnych Województwa Podlaskiego (12h dydaktycznych) – 290złnetto (356,70zł brutto)

 

Dotacje unijne są szansą na skupienie się na określonych działaniach.